Registrace

Základní údaje

Cena za účast:

Farmaceutický asistent / lékárník: Zde prosím zadejte své ČLnK ID. 

Pokud své ČLK ID neznáte, můžete ho vyhledat ZDE. /Pokud své ČLnK ID neznáte, můžete ho vyhledat ZDE

Pokud nám své ČLK / ČLnK ID nevyplníte ve správném formátu, nemůžeme zajistit připsání kreditů / bodů do celoživotního vzdělávání.

Bez čárek a mezer

Bez čárek a mezer

Vaše platná e-mailová schránka pro zaslání potvrzení o registraci

Telefon, na kterém je možné vás kontaktovat

Fakturační údaje

Stravování

Speciální nabídka

Chci předplatit časopis Medicína pro praxi na rok 2024 za zvýhodněnou kongresovou cenu: 5 čísel/rok = 975 Kč (standardní cena = 1 300 Kč). V případě zájmu Vám bude následně zaslána zálohová faktura.

Ubytování

Celková cena

Cena celkem (za účast a další poplatky):

Doplňující údaje


Poskytnuté osobní údaje budou společností Solen, s.r.o., zpracovány za účelem registrace a procesování fakturačních a účetních náležitostí. Seznam účastníků vzdělávací akce bude předán ČLK z důvodu přidělení kreditů v rámci systému celoživotního vzdělávání. Odesláním této přihlášky dávám společnosti Solen souhlas se zasíláním informací o dalších připravovaných vzdělávacích akcích a jiných možnostech postgraduálního vzdělávání. Tento souhlas je možné kdykoliv odvolat na e-mailové adrese: gdpr@solen.cz. Registrací a vstupem na akci souhlasí účastníci s pořízením foto a videodokumentace, která může být použita pro marketingové účely akce. Podrobnější informace naleznete v zásadách společnosti Solen, s.r.o., pro nakládání a ochranu osobních údajů.


Modul: Registrační formulář